CETIN 5

Vezi ce cursuri gratuite încep!

În data de 17 octombrie, încept cursurile gratuite pe care profesorii voluntari le susţin la Centrul Comunitar pentru Tineret din cadrul Primăriei municipiului Bistriţa.

„Detaliile privind împărţirea pe grupe a tinerilor care s-au înscris pentru a urma aceste cursuri sunt afişate la Centrul Comunitar pentru Tineret situat pe strada Liviu Rebreanu, nr. 18” informează municiaplitatea.

Orarul cursurilor este următorul:

LUNI
14.30-15.30 Limba română cls. a XII-a (grupa A), sala festivă etaj 1 / Aurelia Hâruţa
14.30-15.30 Biologie cls. a XII-a, (materia XI-XII), sala cursuri / training, etaj 1 / Gabriela Moş
15.00-16.00 Geografie cls. a XII-a (grupa C), sala geografie / istorie etaj 1 / Berar Mihaela
15.00-16.00 Logică, sala cursuri / training parter / Iuliana Matean
15.30-16.30 Istorie cls. a XII-a (grupa C) sala cursuri / training etaj 1 / Archiudean Dănuţ
15.00 Pictură, sala de pictură / Radu Hangan

MARŢI
14.30-15.30 Limba română cls. a VIII-a (grupa C), sala cursuri parter / Pop Marinela
14.30-15.30 Matematică cls. a VIII-a (grupa A), sala cursuri / training etaj 1 / Cristina Copaciu
15.00-16.00 Geografie cls. a XII-a (grupa A), sala geografie / istorie etaj 1 / Cristina Rusu
15.00-16.00 Limba germană, sala festivă etaj 1 / Mihaela Rusu
15.30-16.30 Limba română cls. a XII-a (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Oanea Mihaela
15.30- 16.30 Matematică cls. a VIII-a (grupa B), sala cursuri parter / Crina Andreica

MIERCURI
14.30-15.30 Jurnalism, sala cursuri / training parter / Aurelia Hâruţa
14.30-15.30 Geografie cls. a XII-a (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Lucreţia Filipaş
14.30-16.30 Matematică cls. a XII-a (grupa A), sala festivă etaj 1 / Cornel Muscan
14.30-15.30 Istorie cls. a XII-a, (grupa A), sala geografie / istorie etaj 1 / Batiş Mihaela
15.30-16.30 Limba română cls. a XII-a (grupa C) ), sala geografie / istorie etaj 1 / Verdeş Delia
17.00-18.00 Dezbateri cls. a XII-a, sala etaj 1 / Laurenţiu Hofnăr
17.00-18.00 Fotografie / Alexandru Uiuiu
16.30-17.30 Limba engleză cls. a XII-a, sala cursuri / training etaj 1 / Danea Daniela

JOI
14.30-15.30 Limba română cls. a VIII-a (grupa A), sala cursuri / training parter / Doina Macarie
14.30-15.30 Matematică cls. a VIII-a (grupa C), sala info / Dascălu Monica
14.30-15.30 Limba română cls. a VIII-a (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Anca Mihaiu
14.30-15.30 Biologie cls. a XII-a (materia), sala geografie / istorie etaj 1 / Anca Toniuc
15.00-16.00 Matematică cls. a XII-a (grupa B), sala festivă etaj 1 / Claudia Urs
15.30-16.30 Istorie cls. a XII-a, (grupa B), sala cursuri / training etaj 1 / Maierean Mihaela
16.00-17.00 Limba engleză (conversaţie), sala etaj 1 / Natalie Bridges Fay

(0)

Leave a Reply